Cam filmi artık Ağır Kusur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Otomobillerde Cam Filmlerinin yasaklanmasının ardından muayene istasyonlarına gönderilen yazı ile Cam filmi bulunan otomobiller 1 Kasım 2017 itibariyle hafif kusurlu değil, AĞIR Kusurlu olarak değerlendirilecek :)

23167598_499510503755819_4271372326138948144_n.jpg
WhatsApp Image 2017-11-01 at 17.20.27.jpeg

Cam filmi 'ağır kusur' sayıldı bugünden itibaren muayeneden geçemeyecek

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
insanlar muhafazakarsa istediği gibi yaşayabilir nasıl mini etek giyene karışılamazsa, muhafazakar yaşam tarzına da kimse müdahale edemez, bunun laik devlet modelinde tek bir istisnası var bence kamu hizmeti o da bu konunun mevzusu değil

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
insanlar muhafazakarsa istediği gibi yaşayabilir nasıl mini etek giyene karışılamazsa, muhafazakar yaşam tarzına da kimse müdahale edemez, bunun laik devlet modelinde tek bir istisnası var bence kamu hizmeti o da bu konunun mevzusu değil
Abi o konunun ucu yok forumda konusulursa temizinden 10 kisi hakkina kavusur valla aman diyeyim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,304
45,959
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
80 milyon insan bir halta yaramıyor. Bir mevzu halledilsin diye tek bir adamın ağzının içine bakılıyor. Bunca okumuş etmiş adamın beyni yok, yetkisi yok, fikri yok da tek adam çıkıp ' ben böyle dedim böyle olacak ' dediği için mevzu değiştiriliyor. Ben böyle ülkenin de, böyle demokrasinin de, böyle adaletin de, böyle memleketin de gözünü seveyim.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
80 milyon insan bir halta yaramıyor. Bir mevzu halledilsin diye tek bir adamın ağzının içine bakılıyor. Bunca okumuş etmiş adamın beyni yok, yetkisi yok, fikri yok da tek adam çıkıp ' ben böyle dedim böyle olacak ' dediği için mevzu değiştiriliyor. Ben böyle ülkenin de, böyle demokrasinin de, böyle adaletin de, böyle memleketin de gözünü seveyim.
Sonunu okuyuncaya kadar aman diyordum :D e ne olacakti gecen forumda biri gelmis o sizinde cumhur diyordu yani kimlerle ayni havayi soluyorum belirsiz cidden bir coban ve koyun surusu ulkenin ozeti

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,304
45,959
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sonunu okuyuncaya kadar aman diyordum :D e ne olacakti gecen forumda biri gelmis o sizinde cumhur diyordu yani kimlerle ayni havayi soluyorum belirsiz cidden bir coban ve koyun surusu ulkenin ozeti
Adam vergiye, zama tek kelime etmez cayır cuyur geçirirler, sonra cam filmini kafayı takar. Lan ne önemli mevzuymuş, ne hayati mevzuymuş şu cam filmi ki diğerlerinin çözümü için zerre önlem alınmazken cam filmi mevzusu çözüldü ya artık muhasır medeniyetler seviyesine çıkarız, ekonomimiz on numara olur. Kıytırık cam filmi için bile milyonlarca insan tek bir adamın ağzının içine bakıyor. Bu insanların salak olmayı, vasıfsız olmayı, hak ve adalet aramamayı bu kadar kolay şekilde kabullenmesini hazmedemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım