Cam filmi artık Ağır Kusur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Otomobillerde Cam Filmlerinin yasaklanmasının ardından muayene istasyonlarına gönderilen yazı ile Cam filmi bulunan otomobiller 1 Kasım 2017 itibariyle hafif kusurlu değil, AĞIR Kusurlu olarak değerlendirilecek :)

23167598_499510503755819_4271372326138948144_n.jpg
WhatsApp Image 2017-11-01 at 17.20.27.jpeg

Cam filmi 'ağır kusur' sayıldı bugünden itibaren muayeneden geçemeyecek

Panzer

Profesör
6 Eki 2016
108
181
1,185
29
Bursa
Bizim arabanın arka camları fabrika çıkışı ona da keserler mi acaba. Sanırım renkli cam.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Fabrika çıkışlı karartılmış camla filmli cam arasındaki fark nasıl anlaşılıyor? Sadece ön yanları sökünce arkalar fabrika çıkış desek olmaz mı :D

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
870
2,038
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
muayene yakın diye istemeye istemeye söktüm cam filmlerimi.
Fabrika çıkışlı karartılmış camla filmli cam arasındaki fark nasıl anlaşılıyor? Sadece ön yanları sökünce arkalar fabrika çıkış desek olmaz mı :D
camın altındaki yazıların yanında v harfi bulunuyor fabrika çıkışlı filmli camlarda

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
muayene yakın diye istemeye istemeye söktüm cam filmlerimi.

camın altındaki yazıların yanında v harfi bulunuyor fabrika çıkışlı filmli camlarda
Hadi ya o kötüymüş. Bizim araba fabrika çıkışlı koyu ama ailedeki diğer arabalar sonradan yapma. Neyse çevirme görünce yol değiştirmece :D

Ormanci

Elit Apaçi
10 Eki 2016
80
41
970
42
İstanbul
Sökmeyin, düzenleme geliyor :D Kaynak: Milliyet

ERDOĞAN TALİMAT VERDİ

Araçlara sonradan takılan cam filmine ceza kesilmesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da kızdırdı. Erdoğan'ın başkanlık ettiği AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında bu konu da tartışıldı. Erdoğan, “Genelge yayınlayın, düzeltin bu işi'' dedi. Toplantıda “Cam filmine ceza kesilmesi kendi kalemize gol atmak, aynen Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) artışı gibi” yorumları yapıldı. Erdoğan, konuyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın çalışma yapmasını istedi. Erdoğan, “Ceza kesilmesinde bir tuzak var mı? Genelge ile mi düzeltilecek, nasıl çözecekseniz, düzeltin” dedi. MYK toplantısında Başbakan Binali Yıldırım, parti yöneticilerine “Ceza kesilmeyecek, kesilen cezalarla ilgili de çalışma yapılacak” bilgisini verdi. Bu bilgi üzerine bir MYK üyesi, yakınına cep telefonundan mesaj göndererek “Cezayı yatırdın mı, yatırmadıysan bekle, düzenleme olacak” bilgisini paylaştı.

Ormanci

Elit Apaçi
10 Eki 2016
80
41
970
42
İstanbul
Ne kadar muhim bir şeymiş şu cam filmi ortalık yıkılıyor arkadaş. Benzine gaza acayip zam gelmiş milletin umrunda değil. Ne mühimmiş 3 kuruşluk cam filmi.

Sırf cam filmi vs. olsa iyi, MTV var bi de :) Benzini gazı kimse sallamıyor da... Asıl gelir vergisine, KOBİ'ye şuna buna vergi geliyor, kimse bahsetmiyor, MTV gündem oluyor. MTV gidecek diğer vergiler kalacak diye korkmuştum, neyse allahtan gelir vergisini falan da geri çektiler.

Cam filmi vs. gibi şeyler şundan gündem oluyor. Ülkenin tek trafik sorunu buymuş gibi mal mal şeylerle uğraşıyorlar. Bir, modifiyeli araç, iki eksoz, üç cam filmi oldu şimdi... Yahu ülkedeki araçların %1'i ile uğraşıyorsun resmen. Bağlantı yoluna girip tekrar şeride girmeye çalışanla, otobüs, taksiyle, dolmuşla, trafikte hergün bir sürü manyaklık yapan gerizekalılarla uğraşsana... Dert sıkıntı sanıyorum bundan biraz da. İşgüzarlığa kızıyor millet.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Sırf cam filmi vs. olsa iyi, MTV var bi de :) Benzini gazı kimse sallamıyor da... Asıl gelir vergisine, KOBİ'ye şuna buna vergi geliyor, kimse bahsetmiyor, MTV gündem oluyor. MTV gidecek diğer vergiler kalacak diye korkmuştum, neyse allahtan gelir vergisini falan da geri çektiler.

Cam filmi vs. gibi şeyler şundan gündem oluyor. Ülkenin tek trafik sorunu buymuş gibi mal mal şeylerle uğraşıyorlar. Bir, modifiyeli araç, iki eksoz, üç cam filmi oldu şimdi... Yahu ülkedeki araçların %1'i ile uğraşıyorsun resmen. Bağlantı yoluna girip tekrar şeride girmeye çalışanla, otobüs, taksiyle, dolmuşla, trafikte hergün bir sürü manyaklık yapan gerizekalılarla uğraşsana... Dert sıkıntı sanıyorum bundan biraz da. İşgüzarlığa kızıyor millet.

Birde Muafazakar kesim çoluğu çoğu karısı çorbası arabanın içinde görünmesin diye, karçarşaf niyetine cam filmi takıyor. Ben bir kaç arkadaşıma zamanında sordum, Onlarda arabanın içinin mahremiyetinden bahsetti. Birazda muhafazakar kesimin mahremiyet kaygısı var.
Bunuda ben ekliyeyim. İşim güçüm yok yolda araba içindeki karı kızı kesecem :) Resmen hepimizi potansiyel sapık gözüyle görüyorlar. :)

Ormanci

Elit Apaçi
10 Eki 2016
80
41
970
42
İstanbul
Birde Muafazakar kesim çoluğu çoğu karısı çorbası arabanın içinde görünmesin diye, karçarşaf niyetine cam filmi takıyor. Ben bir kaç arkadaşıma zamanında sordum, Onlarda arabanın içinin mahremiyetinden bahsetti. Birazda muhafazakar kesimin mahremiyet kaygısı var.
Bunuda ben ekliyeyim. İşim güçüm yok yolda araba içindeki karı kızı kesecem :) Resmen hepimizi potansiyel sapık gözüyle görüyorlar. :)

Yo sırf muhafazakarlıkla ilgisi yok, bende de var mesela film, muhafazakar değilim :D Seviyorum, görüntü güzel, klima için yazın bi nebze de olsa işe yarıyor, hatta ön camda da şeffaf film var UV kırıcı. Simsiyah değil, o kadar olmasın zaten ama, yakıştığını düşünüyorum. Bunun bi derecesi olur bişeyi olur, ona göre düzenleme yaparsın, olay biter.

Ya da hiç satışına ülkeye girişine bile izin vermezsin, kökten çözülür. Sen sattır, adamdan KDV'sini al, gümrük vergisini herşeyini al, ama yasak, kullanamazsın de... Süper saçma işler.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Ben kanunu görmeden film falan taktırmam. Yasalaşır, gider taktırırım.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kendileri sapikda ondan .cocugunu bilmemne kursuna goturuyor haci hoca sapiklik yapiyor e kendi rahat rahat sokaklarda kadin kesiyor insan kendinden bilirmis onu :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Fabrikasyon koyu camlarda V yazıyormuş. Bende ön camlar E1, arkalar VE3 yazıyor, buyursun çevirsin polisler. :D

Kendi zihinleri kötü olduğundan, herkesi öyle sanıyorlar.
"Muhafazakar" :) neyi muhafaza ediyorsun arkadaş? Gülüyorum ama üzücü, bu tip sözler hep kendine muhafazakar diyenlerden çıkıyor.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Fabrikasyon koyu camlarda V yazıyormuş. Bende ön camlar E1, arkalar VE3 yazıyor, buyursun çevirsin polisler. :D
Kendi zihinleri kötü olduğundan, herkesi öyle sanıyorlar.
"Muhafazakar" :) neyi muhafaza ediyorsun arkadaş? Gülüyorum ama üzücü, bu tip sözler hep kendine muhafazakar diyenlerden çıkıyor.

Hadi Full Stocking Blonde Girls ile geziyorlarsa mantıklı olabilir. Ama zaten Sefa merve modundalar. Daha ne kadar ileri gidilebilirki.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,560
2,729
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Karısının namusunu muhafaza ediyor olsa gerek :)

Reis olaya el attı diye haberler dönüyor. Bakalım süreç ne gösterecek. Cam filmi tartışılırken yakıta durmadan gelen zamları konuşturmama stretejisi mi uyguluyorlar ne yapıyorlar çözemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım