DSG yarı otomatik mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
ama sunu belırteyım acıkcası doğus grubunu gram sevmıyorum. acıkcada soyluyorum. cevremdekı herkes mınımum 3 ay dan ıtıbaren alabıldı kı tek bır modelden bahsetmıyorum . yahu arabayı kendıme gore secınce neden bu kadar bekletıyor bılmıyorum. bu kadar cok uretılen ve pıyasası bol olan bır arabanın boyle yapılması bana sacma gelıyor. arabayı bakıma goturmek ıcın 2-3 hafta beklemek zaten sart. ustune dsg arıza verırse hemen musterıye kıtleme gıbı huyları var. bu tur nedenlerden dolayı dogusu sevmıyorum. ama tabıkı bunun marka ıle alakası yok o yuzden bunu herseyden ayrı tutuyorum.
Nasıl 3 ayda alıyorlar anlamış değilim. Yanlış anlamayın benim lafım genele. Tek bir bayii ye mi gidiyorlar yada ne yapıyorlar anlamıyorum. Şu anda Volkswagen de Tiguan hariç her aracın gani gani stoğu var.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Nasıl 3 ayda alıyorlar anlamış değilim. Yanlış anlamayın benim lafım genele. Tek bir bayii ye mi gidiyorlar yada ne yapıyorlar anlamıyorum. Şu anda Volkswagen de Tiguan hariç her aracın gani gani stoğu var.
Hocam ben bunu sadece bir yerde yasamadim . sizin dediginiz ellerindekine tav olursaniz . eger kendime gore almak istiyorum derseniz min 3 aydan basliyor

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
opelle olan kalite farkını fiyata yansıtmasa direkt alacaksınız izlenimi var sizde :)
Cc güzel araba hocam ama şahsen arada 20k oynayacak fiyat farkı göremedik o yüzden tercih etmedik :) 1 ay öncesine kadar maddi durumu düzenleyebilseydik citroeni değişecektik piyasaya baya bakındık hatta passatta düşündük o dönem ama insignia sunduklarını görünce 1.6t yanına 2. insignia almayı ciddi ciddi düşündük ama maddi durumdan dolayı ondanda vazgeçtik :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Var yaa öyle deme biz insignia dan önce cc bakıyorduk 160lık motor 10-11 arası gezdiğini söylediler bide insignia dan 20k daha pahalı olunca kaçmıştık.
B7 bakıyordunuz olum siz hep gruba öyle yazdın. Ayrıca 1.4 160 B7 18 jantlı Passat ı 2 yıl boyunca kullandık ve genelde ortalama tüketim istanbulda olmamıza rağmen 8.5 civarındaydı.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
B7 bakıyordunuz olum siz hep gruba öyle yazdın. Ayrıca 1.4 160 B7 18 jantlı Passat ı 2 yıl boyunca kullandık ve genelde ortalama tüketim istanbulda olmamıza rağmen 8.5 civarındaydı.
B7 den önce cc de baktık ben bayinin dediği ortalamayı söyledim ayrıca biliyorsun çokta takmıyoruz yakıtı fiyatı pahalı geldi bide daha boştu :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam ben bunu sadece bir yerde yasamadim . sizin dediginiz ellerindekine tav olursaniz . eger kendime gore almak istiyorum derseniz min 3 aydan basliyor
Açıkçası ben o şekilde 3 ay demelerine de bişey diyemem. Aracın üretildiği fabrikada bi üretim sırası var ve bu aylık olarak yapılıyor. Fabrika diğeri markalar gibi daha boş değil ki her dakika talep var ve bence çokda yadırganacak bir durum değil. Bizzat ben şu anda yeni bir araç sipariş ettiğimiz için inceliyorum Kasım başinda siparişe girdi daha yeni üretimine başlanacak bu hafta.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Açıkçası ben o şekilde 3 ay demelerine de bişey diyemem. Aracın üretildiği fabrikada bi üretim sırası var ve bu aylık olarak yapılıyor. Fabrika diğeri markalar gibi daha boş değil ki her dakika talep var ve bence çokda yadırganacak bir durum değil. Bizzat ben şu anda yeni bir araç sipariş ettiğimiz için inceliyorum Kasım başinda siparişe girdi daha yeni üretimine başlanacak bu hafta.
Hocam bu tamamen premium hissedilmesi icin yapilan bir durum. baska markalarda bu yok . ayni sayida uretim yapanlardada bu yok. zaten kaldiki bir markanin her modeli ayni fabrikada uretilmez bu tamamen dogus un bir oyunu

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam bu tamamen premium hissedilmesi icin yapilan bir durum. baska markalarda bu yok . ayni sayida uretim yapanlardada bu yok. zaten kaldiki bir markanin her modeli ayni fabrikada uretilmez bu tamamen dogus un bir oyunu
Emin olun doguşun bir oyunu değil almanya her sene belli bir kota ve belli zaman aralıkları ile kota açıyor her ülkeye. Zaten bu sebepteb dolayı siparişi geçilen araç bu hafta üretime giriyor.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Emin olun doguşun bir oyunu değil almanya her sene belli bir kota ve belli zaman aralıkları ile kota açıyor her ülkeye. Zaten bu sebepteb dolayı siparişi geçilen araç bu hafta üretime giriyor.

Bize 4 ay dediler biliyorsun bir firmada elindekini satmak için uzun süre veriyor biz passat almaya çalışırken ısrarla 1.6 tdi var hazır diyip durmuştu

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bize 4 ay dediler biliyorsun bir firmada elindekini satmak için uzun süre veriyor biz passat almaya çalışırken ısrarla 1.6 tdi var hazır diyip durmuştu
Nasıl yav? 1.6 TDI normalde olmaz size 1.4 mü yok dediler :eek: Bu yüzden tek bayii ye gitmeyin hangi marka olursa olsun iki yere bakın diye bosuna demiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım