En Son Ne Aldınız?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kuzene doğum günü hediyesi 50 liralık kazak. Salak gibi faturayı da aynı adrese gönderttik cimriliğimizi anladı, artık bir ömür lafını yapacak :(
Sıkma canını kasıtlı yapmadığını anlar bence. Hem hediye alman ya da fiyatı değil, düşünmüş olman, hatırlanmış olmak önemli olan.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Teknik resimden 60 (4.kez alıyorum, sadece bu dersten kalıyorum.)

bu sefer verirsin umarım :d ben de en yüksek notu teknik resimden almışım

Adsız.png

• Wow
  • Üzgün
Tepkiler: bt ve Bedirhan

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
bir şey almadım ama çarşıda yürürken üniversite öğrencisi bir kız denk geldi, kulaklıkla müzik dinliyordum ama çok ısrarcı olunca dinlemek istedim. unicef için çalışıyormuş, soğuk ve yağmurlu olunca çok yorulmasını istemeden tamam dedim. ufak bir miktar da olsa bağış yapacağım artık aylık olarak. biz de öğrenci olduk, insanlara; özellikle sokakta yürürken bir şeyler anlatmak gerçekten zor. benim gibi anket vs yapmış arkadaşlar çok iyi anlayacaktır ne demek istediğimi..

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
bir şey almadım ama çarşıda yürürken üniversite öğrencisi bir kız denk geldi, kulaklıkla müzik dinliyordum ama çok ısrarcı olunca dinlemek istedim. unicef için çalışıyormuş, soğuk ve yağmurlu olunca çok yorulmasını istemeden tamam dedim. ufak bir miktar da olsa bağış yapacağım artık aylık olarak. biz de öğrenci olduk, insanlara; özellikle sokakta yürürken bir şeyler anlatmak gerçekten zor. benim gibi anket vs yapmış arkadaşlar çok iyi anlayacaktır ne demek istediğimi..

Bir yıl önceye kadar kayıtlıydım. Kayıtlı olduğum uzunca bir süreden sonra ülke içine bir yardımda bulunmadıklarını görüp (kendi beyanlarıydı) iptal ettim. Ara ara arayıp tekrar üye olur musunuz diye soruyorlar. Yardımlaşmak güzel şey. Ancak yoksulu, ihtiyaç sahibi bol bir ülkeyiz, bütün parayı yurt dışında kullanmaları hoşuma gitmemişti.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım