ETS 2 konvoy

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Herkes alsa oralarda konvoy da yaparız ama şuan gene de pahalı bence. SCS çok sevdi bu dlc satma işini bence. Sürekli dlc olarak çıkarıyor herşeyi. 20₺ civarında olsa alınırdı bence.
Acikcasi 39 liraya surekli ets2 ets3 ets4 diye yeni oyun satacaklarina, surekli bir onceki oyunu devre disi birakacaklarina bu tarz bir dlc genisletmesini daha cok seviyorum. Bir kac yil icinde ets2 haritasi o kadar cok buyuyecek ki oyun daha da zevkli hale gelecek. Tek teslimatta 6-7 bin km'lik yollar olacak. Ben bu halini daha cok begeniyorum. Fiyata gelince benim icin cok muhim degil ama pahali bulanlar nasilsa indirim zamanlarinda daha uyguna alabilme firsati bulacaktir.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Acikcasi 39 liraya surekli ets2 ets3 ets4 diye yeni oyun satacaklarina, surekli bir onceki oyunu devre disi birakacaklarina bu tarz bir dlc genisletmesini daha cok seviyorum. Bir kac yil icinde ets2 haritasi o kadar cok buyuyecek ki oyun daha da zevkli hale gelecek. Tek teslimatta 6-7 bin km'lik yollar olacak. Ben bu halini daha cok begeniyorum. Fiyata gelince benim icin cok muhim degil ama pahali bulanlar nasilsa indirim zamanlarinda daha uyguna alabilme firsati bulacaktir.
Bence de sürekli yeni ets çıkacağına böyle daha iyi. O konu da hemfikiriz. Bir süre öncede oyun motoru değişmişti. Bir nevi yeni oyun olmuş oluyor zaten.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bence de sürekli yeni ets çıkacağına böyle daha iyi. O konu da hemfikiriz. Bir süre öncede oyun motoru değişmişti. Bir nevi yeni oyun olmuş oluyor zaten.
Daha dur, directx 11 desteği falan gelecek bu yıl içinde. O da oyunun performansını yükseltecek. Bu sene oyun için güzel geliştirmeler mevcut.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Onu hepimiz bekliyoruz ama onun daha yolu var. Önce Rusya tamamen bitirilecek. Sonra Balkan ülkelerine geçiş yapılacak. Belki sonra Türkiye'ye gelir ama onda da önce Edirne ve İstanbul'u ekleyip bırakırlar diye düşünüyorum.
Tabi daha önce bitmesi gereken yerler var. Türkiye haritasından önce yeni Renault tır gelse iyi olur :D. F-MAX'de gelse çok iyi olur.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Tabi daha önce bitmesi gereken yerler var. Türkiye haritasından önce yeni Renault tır gelse iyi olur :D. F-MAX'de gelse çok iyi olur.
Ford, F-Max için SCS ile bağlantı kurmuş. Hatta SCS bağlantıya geçmeden önce direkt Ford iletişime geçmiş. F-Max için ortada bir engel yok gibi duruyor. Gelecek yani.

Yeni Man çekicinin ise Ocak-Şubat-Mart aylarından birisinde gelmesi planlanıyor. Renault'la ise önce anlaşılmış, sonra bu anlaşma bozulmuş. Renault işi biraz yokuşa sürmüş. Onun ne zaman geleceği henüz belli değil :D

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ford, F-Max için SCS ile bağlantı kurmuş. Hatta SCS bağlantıya geçmeden önce direkt Ford iletişime geçmiş. F-Max için ortada bir engel yok gibi duruyor. Gelecek yani.

Yeni Man çekicinin ise Ocak-Şubat-Mart aylarından birisinde gelmesi planlanıyor. Renault'la ise önce anlaşılmış, sonra bu anlaşma bozulmuş. Renault işi biraz yokuşa sürmüş. Onun ne zaman geleceği henüz belli değil :D
F-MAX'in tanıtılması içinde çok iyi olur. Yeni Man ve F-MAX aynı anda gelsin çifte bayram yaşıyalım :D.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
F-MAX'in tanıtılması içinde çok iyi olur. Yeni Man ve F-MAX aynı anda gelsin çifte bayram yaşıyalım :D.
Yok, F-Max'in işi daha uzun. Öğrendiğime göre isim hakkı, marka anlaşması falan filan bu resmi prosedürler bile 1 seneye yakın sürüyormuş. Ama en azından gelmemesi için önünde bir engel yok. Bu iyi haber :D

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yok, F-Max'in işi daha uzun. Öğrendiğime göre isim hakkı, marka anlaşması falan filan bu resmi prosedürler bile 1 seneye yakın sürüyormuş. Ama en azından gelmemesi için önünde bir engel yok. Bu iyi haber :D
Hocam gel bir simülasyon oyun haberleri sitesi falan açalım. Bilgiler sağlam geliyor :D.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Valla ilk çıktığı zamanlar korsan olarak oynamıştım sevmiştim. Aradan geçen yıllar fikrimi değiştirmiş demekki :D Multiplayer kitlesi daha aklı başında diyorlar ama o denenebilir çünkü ben ets2 de mp yi bıraktım artık dayanamadığımı düşünerek
Calais-Duisburg arasına gidersen kafayı yersin zaten :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
eline emeğine sağlık bayağı 53 dk video yüklemişsin :) sabır lazım :p
Güzeldi bu konvoyumuz, şöyle bir dahakine geniş çaplı kalabalık bir konvoy yaparsak güzel görüntüler çıkar

Teşekkür ederim Ozan,artık kalabalık olduğumuz her an fraps'ı hazır tutacağım :) Kalabalıkken ortaya güzel muhabbet ve video çıkıyor,bir de fail olayları da çok oluyor önceden onları kesiyordum,artık onları ayrı bir video da toplamaya karar verdim güzel olur diye düşünüyorum :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda
21:30’da konvoyumuz vardır. Detayları steam grubumuzda bulabilirsiniz.
Steam grubumuz mu var :D link alalım mı bugün sanmıyorum da katılmak isterim konvoylara

Edit: buldum katıldım. Sürekli duisburg calais mi yapıyorsunuz? Uzun zmandır oralara gitmiyorum çok kalabalık değil mi

Edit2: onu da buldum farklı yerlerde yapıyormuşsunuz teşekkürler :D
BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım