Geyik Testleri

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İlk denemede sürücüye saplamışlar, sonra daha çok süspansiyonların sürekli zıplamasına ve ardından aracın esp sisteminin yetersizliğiyle birlikte lastiklerin tutunma kabiliyetinin olmamasına saplamışlar. Anlayacağın sürücü, süspansiyonlar, lastik ve esp dahil her şeye saplamışlar ilginç..

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu "fazla sert" dedikleri cx-3 mü şimdi??? Ya TR'de satılan 4wd ile testteki 2wd arasında süspansiyon konusunda ciddi fark var, ya da binenler sert araba görmemiş. Amortisörler yaylar Broadway ayarında tepki veriyor. ESP de hiç devreye girmese daha hayırlı olurmuş öyle bir saptırıyor çizgiden. Hiç olmamış bu araba...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu "fazla sert" dedikleri cx-3 mü şimdi??? Ya TR'de satılan 4wd ile testteki 2wd arasında süspansiyon konusunda ciddi fark var, ya da binenler sert araba görmemiş. Amortisörler yaylar Broadway ayarında tepki veriyor. ESP de hiç devreye girmese daha hayırlı olurmuş öyle bir saptırıyor çizgiden. Hiç olmamış bu araba...
Bu testlerde ilk defa bir araca poor verip sınıfta bıraktıklarını gördüm. Normalde hemen hepsine good veriyorlardı. Gerçekten çok ilginç.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu testlerde ilk defa bir araca poor verip sınıfta bıraktıklarını gördüm. Normalde hemen hepsine good veriyorlardı. Gerçekten çok ilginç.
Oooo, çok var ya. Son zamanlarda gelen arabalar iyi çıktı sadece. Biraz gerilere gidersen çok eğlenirsin :p

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Oooo, çok var ya. Son zamanlarda gelen arabalar iyi çıktı sadece. Biraz gerilere gidersen çok eğlenirsin :p
Eskiden geyik testinin sonunda good, moderate, poor diye test sonucunu gösteren bir şey yoktu. O zamanlar harbi feci tepkiler veren araçlar vardı ama bu test sonucu değerlendirmesi geldiğinden beri ben ilk defa bir aracın poor aldığını gördüm. Aslen cx3 gerçekten kötü tepkiler vermiş ona laf yok. Ama cx3'ün poor aldığı yerde yine büyük hayalkırıklığı olan mercedes a'nın en fazla moderate almasını beklerdim ki ona bile good vermişler :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Charlie-Day-WTF.gif

Gerektiğinden daha yumuşak süspansiyon

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım