KAPALI Golf 7 Satılıp Mazda 3 Benzinli Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
Selam panpalar,
Soru gayet açık.

Golf 7 1.2 tsi satılıp Mazda 3 benzinli Power sense alınır mı 109 bin liraya?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İlla kalitelidir de desenler eh bence de

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi
Kaliteli ve rahat olmasına rahattır kesinlikle de o renk ve desen kombinasyonu bana kalırsa facia.. Dediğim gibi lüks gösterilmeye çalışılan ticari oto koltuklarına benziyor

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,392
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Kaliteli ve rahat olmasına rahattır kesinlikle de o renk ve desen kombinasyonu bana kalırsa facia.. Dediğim gibi lüks gösterilmeye çalışılan ticari oto koltuklarına benziyor

İlk gördüğümde beğendiydim de sen diyince hak verdim abi valla akdkdkd

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İlk gördüğümde beğendiydim de sen diyince hak verdim abi valla akdkdkd

ahsashdhas olur ya bazı dayılar ticarilerine koltuk kılıfı takarlar böyle etli etli gözükür, krem rengine saçma sapan desen kombinasyonları yapılmıştır. Gördüğünde de aracın daha iyi ve lüks gösterilmeye çalışılmasına şöyle bir tebessüm eder geçersin, işte aynı o hissi uyandırdı bende :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,392
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
ahsashdhas olur ya bazı dayılar ticarilerine koltuk kılıfı takarlar böyle etli etli gözükür, krem rengine saçma sapan desen kombinasyonları yapılmıştır. Gördüğünde de aracın daha iyi ve lüks gösterilmeye çalışılmasına şöyle bir tebessüm eder geçersin, işte aynı o hissi uyandırdı bende :D

Caddy'ye böyle arkadaşı gelecek dayı bunlar ekose desen aynı caddy gti :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Caddy'ye böyle arkadaşı gelecek dayı bunlar ekose desen aynı caddy gti :D

Tam o kafadan insanlara göre bir desen işte yukarıdaki :D Koltukların baldır, kafalık, yan destekleri falan böyle biraz daha şekilli şukullu olsa tasarımı falan güzel olsa belki kotarabilirdi ama o da olmayınca maalesef kalitesiz durmuş :D

lenas

Taklacı Güvercin
14 Ocak 2017
14
29
295
Merhabalar arkadaşlar Ocak ayında Volvo V40 T3 İnscription aldık.
3500 Km'deki İzmir trafiğinde ortalama bir kullanım ile tüketimimiz 8.6 litre.
Ben dikkat ederek ve ECO modda şehir içi ve otoban karışık 6.9 litreyi yakalayabildim.
Araçta F20'lerdeki gibi Sürüş modlarının olmasını kesinlikle isterdim. Volvo V40'ta Eco mod ve Standart mod mevcut.
Anahtarı soran olmuş fotoğrafını ekliyorum.Bence anahtarı çok sade ve fazlasıyla plastik, ben daha şık olmasını beklerdim. Bmw F20 ve A180 anahtarları gibi değil ancak A3'ten bir tık önde.Anahtarsız çalıştırma yok, olmasını kesinlikle istedim anahtarsız çalıştırmaya alışmış biriyseniz biraz zorlanabilirsiniz :D
Merak edenler için aracı ocak ayında ciddi indirimlerle 110 bin TL'ye aldık.Araçta Deri Koltuk ve ön koltuklarda ısıtma mevcut.(doblo koltuklu değil :) )
Ses sistemi olarak standart bir kullanıcıya yetecek ses sistemi standart geliyor(F20'lerde standart gelenden daha başarlı).İmkan varsa Harman Kardon kesinlikle iyi bir tercih olacaktır.
Eğer gençseniz R-Design kesinlikle tavsiye ederim( alçaltılmış süspansiyon ve daha şık bir görünüm öne çıkan özellikleri )
Arkadan itiş meraklısı değilseniz, sürekli araç değiştiren biri değilseniz(Volvo'daki 2.el kaygısı, bence son zamanlarda ve modellerde Volvo'nun ikinci eli güçlendi), özgün olmayı seviyorsanız, güvenliğe önem veriyorsanız Volvo V40 tam size göre bir araç :)
Araç hakkında merak ettiklerinizi elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım..

Ekli dosyalar

• anahtar.jpg
    anahtar.jpg
    33.5 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Arkadaş ne kadar çok sayfa var oku oku bitmedi. Ama güzel konuymuş keşke daha önce görseymişim. neyse ben mazda alınır dedim ama mazda fiyatları hepten uçtu mantıklı olan temiz 1 yaşında 2. el almak olabilir veya o kadar parayı verdikten sonra 3-e 5 e bakmayıp biraz daha fazlasını verip Volvo v40 almak daha mantıklı olabilir. konuda zaten oraya gelmiş.

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir
Arkadaş ne kadar çok sayfa var oku oku bitmedi. Ama güzel konuymuş keşke daha önce görseymişim. neyse ben mazda alınır dedim ama mazda fiyatları hepten uçtu mantıklı olan temiz 1 yaşında 2. el almak olabilir veya o kadar parayı verdikten sonra 3-e 5 e bakmayıp biraz daha fazlasını verip Volvo v40 almak daha mantıklı olabilir. konuda zaten oraya gelmiş.
Bütün sayfaları okuduysan bravo hocam!

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,392
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım