Kitapsever dostlar buraya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Kara cisimler ve kuantum kedileri güzel bi kitap tavsiye ederim. Peki sizin bildiğiniz otomobiller ve yarışlarla ilgili kitap var mı beyler? Yazabilme yeteneğim olsa kesin "Hız Tutkusu" diye kitap yazıp internetten yayınlardım insanlar okusun diye ben bulamadım onlar bulsun.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Otomobiller üzerine Ben Collins'in How to drive ve The man in the white suit kitabını önermiştim bir kaç sayfa önce. Niki Lauda'nın kitapları da bulunursa TR'de süper olur okumak isterim şahsen :)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Konuyu dirilteyim :) Adam Fawer ın yeni kitabı Oz u okumaya başladım birazcık ama araya finaller, bütler girdi. Son 3-4 aydır okuduğum tek kitap Hüseyin Nihal Atsız Ruh Adam, o da sınavda çıkacak diye okudum, zaman bulamıyorum :(

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Konuyu dirilteyim :) Adam Fawer ın yeni kitabı Oz u okumaya başladım birazcık ama araya finaller, bütler girdi. Son 3-4 aydır okuduğum tek kitap Hüseyin Nihal Atsız Ruh Adam, o da sınavda çıkacak diye okudum, zaman bulamıyorum :(
Oz'da beklentini yüksek tutma, Olasılıksız kitabını yazan yazarın Oz gibi bir kitap yazması büyük hayal kırıklığı haberin olsun. Ruh adam'ı da okumustum güzeldi. Atsız'ın kalemini beğeniyorum ben :)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Oz'da beklentini yüksek tutma, Olasılıksız kitabını yazan yazarın Oz gibi bir kitap yazması büyük hayal kırıklığı haberin olsun. Ruh adam'ı da okumustum güzeldi. Atsız'ın kalemini beğeniyorum ben :)
Hadi ya, Olasılıksızı okuyamadım ben bir türlü. Stephen King e başlayacaktım ama ona da başlayamadım. Atsız iyidir ama benim sevdiğim kitap tarzı değil pek, polisiye çok seviyorum ben.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Hadi ya, Olasılıksızı okuyamadım ben bir türlü. Stephen King e başlayacaktım ama ona da başlayamadım. Atsız iyidir ama benim sevdiğim kitap tarzı değil pek, polisiye çok seviyorum ben.
Ayın 12'sinde King'in efsane kitabı olan Korku Ağı tekrar satışa çıkacak uzun yıllar sonra, tavsiye ederim.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Ayın 12'sinde King'in efsane kitabı olan Korku Ağı tekrar satışa çıkacak uzun yıllar sonra, tavsiye ederim.
Teşekkür ederim. Peki Stephen King e yeni başlayan biri olarak, ilk başlamam için tavsiye ettiğin kitap hangisi olur?

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Teşekkür ederim. Peki Stephen King e yeni başlayan biri olarak, ilk başlamam için tavsiye ettiğin kitap hangisi olur?
Güzel soru :)
İlk sayfada görmüşsündür neredeyse bütün kitaplarını okudum ben, ilk kez okuyacak birine tavsiye edeceğim sıra şu olur;
Hayvan Mezarlığı
Sis (icinde ufak ufak güzel hikayeler var)
Cep
Medyum
Sadist kitaplarını tavsiye ederim.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Güzel soru :)
İlk sayfada görmüşsündür neredeyse bütün kitaplarını okudum ben, ilk kez okuyacak birine tavsiye edeceğim sıra şu olur;
Hayvan Mezarlığı
Sis (icinde ufak ufak güzel hikayeler var)
Cep
Medyum
Sadist kitaplarını tavsiye ederim.
Teşekkürler, Oz u bütlerden hemen sonra bitirip başlayacam :)

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
İlkokulda para biriktirip kitap alırdım liseye başladığımda harçlık konusunda daha rahat olduğum için daha çok okumaya başlamıştım ta ki lise sona kadar. Sonra üniversite sınavına hazırlanmaya başladım malûm 3. kez hazırlanıyorum ve 2-3 yıldır romanlara vs. elimi süremedim, bu durum canımı sıkıyor ama elimden bir şey gelmiyor.. :( Bu arada kitaplığınız çok güzelmiş :) Darısı bana..

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
İlkokulda para biriktirip kitap alırdım liseye başladığımda harçlık konusunda daha rahat olduğum için daha çok okumaya başlamıştım ta ki lise sona kadar. Sonra üniversite sınavına hazırlanmaya başladım malûm 3. kez hazırlanıyorum ve 2-3 yıldır romanlara vs. elimi süremedim, bu durum canımı sıkıyor ama elimden bir şey gelmiyor.. :( Bu arada kitaplığınız çok güzelmiş :) Darısı bana..
Kitaplıktan eser kalmadı hepsi kolilerin içinde :) okuduklarımı da direk koliye koyuyorum kitapları henüz kitaplık yaptırmadım :)

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Merhabalar çok güzel bir konu takipteyim :)
Ben ozellikle bilgilendiriciligi fazla fakat hikayelestirilmis kitaplar okumayi seviyorum.
Örnek olarak Şuan Bir ekonomik tetikcinin itiraflari ni okuyorum ve keske bu kadar gec kalmasaydim diyorum.
Bilim kitaplarina ilgim var su Kara cisimler ve kuantum kedileri ni internette bulamadim sahaflardan bulacagim ama.
Ayrıca tabi iki kitap bilgi bir kitap kurgu şeklinde okumayi tercih ediyorum yada tam tersi.
Iyi ki kitaplar var onerileriniz benim icin altin degerinde hepsini kaydettim.
ilgilendigim, hikayelestirilmis bilgi içerikli (tarih, ekonomi, siyaset, bilim ) kitap tavsiyelerinizi dört gozle bekliyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım