Philips xtreme vision H7 %130

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,618
18,406
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Farlara berbat ampul koyuyorlar sonra farlara berbat diyoruz:)Halojenlerden bi halt olmaz diyoruz.Meğersem sorun ampuldeymiş.Biz de takınca fark ettik.Eski halojenler yok olmuş gibiydi:D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,272
45,904
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Xenona,Led fara filan gerek kalmıyor ampulden sonra.Philips bu işi biliyor:)
Takmadan önce ben de diyordum, xenon far gibi aydınlatmasını beklemiyorum ama en azından biraz daha iyi olsun diye. Ama gerçekten xenon farın aydınlatma kabiliyetine hiç ihtiyacım kalmadı. Gerçekten kaliteli ürün yapmışlar :)

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Tucson'un uzunları beğenmemişlerdi.Senin farlar değişir baya o zaman:)
Öyle böyle kötü değil ya :) Tek yaptığı tabelaları parlatmak. Bir de sanki odak noktası sıkıntılı gibi geliyor bana. Yolun orta kısmına yoğunlaşıyor gibi ışık. Uzun farın tasarımından kaynaklı bir sorun var diye de tereddüt ediyorum biraz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,272
45,904
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Öyle böyle kötü değil ya :) Tek yaptığı tabelaları parlatmak. Bir de sanki odak noktası sıkıntılı gibi geliyor bana. Yolun orta kısmına yoğunlaşıyor gibi ışık. Uzun farın tasarımından kaynaklı bir sorun var diye de tereddüt ediyorum biraz.
Ürünü alırsanız eğer uzun farlar için de bir ayarlama yaptırın. Zaten uzun farların yapısı öyleyse ürünü kullanmaya başladığınızda direkt anlarsınız.

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Ürünü alırsanız eğer uzun farlar için de bir ayarlama yaptırın. Zaten uzun farların yapısı öyleyse ürünü kullanmaya başladığınızda direkt anlarsınız.
Sıkıntı şu ki far yuvasından kaynaklı sıkıntı varsa ampulü boşa almış gibi hissedebilirim biraz.
Tucson alan sellektör yapmasın:)
Sormayın, sellektör yapmaktan kaçınıyorum :D
Bence al. Pişman olacağını düşünmüyorum.
Denemek zorundayım, hiç kullanasım gelmiyor uzunları şu an :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım