Renault Laguna Coupe 2.0 T Sport Emotion

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
Gerçi and da o kadar saçma, gereksiz ve yersiz benzetmelerle anlatıyo ki bazı şeyleri, sinirimi bozabilir.

Taha

Asfalt Kurutucu
12 Eki 2016
22
19
595
Dötü avuçlanmalık bir araba olmasına önünü döndüğünde memelerine bakıyorsunuz istemsizce çünkü farlar biraz çirkin :(

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
Gerçi and da o kadar saçma, gereksiz ve yersiz benzetmelerle anlatıyo ki bazı şeyleri, sinirimi bozabilir.

159 testinden sonra @and ile ilgili düşündüğüm şeylerde ne kadar haklı olduğumu bir daha anladım. Bu kadar saçma bir test ben ömrü hayatımda izlemedim. Bu çocuk dikkat çekmeye mi çalışıyor, ne yapıyor anlamak güç. Daha 1 saat önce gördüğü arabanın dayanıklılığıyla ilgili yorum yapıyor. Aklın, mantığın alacağı bir iş değil.

Bu tavırlarla hiçbir şeyi haketmiyor.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
159 testinden sonra @and ile ilgili düşündüğüm şeylerde ne kadar haklı olduğumu bir daha anladım. Bu kadar saçma bir test ben ömrü hayatımda izlemedim. Bu çocuk dikkat çekmeye mi çalışıyor, ne yapıyor anlamak güç. Daha 1 saat önce gördüğü arabanın dayanıklılığıyla ilgili yorum yapıyor. Aklın, mantığın alacağı bir iş değil.

1-) bu kadar otomobıllerle ıclı dıslı olan bırının elbettekı alfa larla ılgılı bır fıkrı vardır
2-) arkada oturan sahıplerınden ornekleyerek soledı
3-)sen karalamaya gelmıssın lutfen teste verme laguna nı 10 kısı test edılsın dıye yazmıs herhalde bunun uzerıne arzu edılen araba falan dıye dusunup kendını agırdan satmaya ugrasıyorsan deneme.

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul

Kardeşim bu mesajlarını muhtemelen görmesine ,ki zaten eyiketleyerek yazmışsın, rağmen konuyu silmeyen, hatta ilk mesajındaki beğeniyi dahi kaldırmamış olan kişidir and. Dikkat çekmek falan isteseydi en başta bunları yapardı, kaldı ki 159 testinde ne söylediyse haklı olduğunu zaten aracın sahibi de kabul ediyor. İşte bunun adına tecrübe denir, sen arabanı övdürmeye mi çağırıyorsun yoksa objektifçe test ettirmeye mi önce ona bir karar ver sonra konuş bence, çünkü her arabanın mutlaka bir yerinde bir eksisi vardır bu bir gerçek.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420

Bence söylediklerinde haklı. İç mekanı dağılmış çok 147, 156 gördüm. Arabada 3 kişi Alfa kullanıcısı ve 3'ü de arabanın uzun ömürlü olmadığını söylüyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,024
7
51,357
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Forumda dünyanın en iyi arabasına sahip olmayan Laguna Coupe sahipleri varsa kendi arabaları için yeni başlık açabilirler mi? Bu modelin testini görmek isteriz.

alfistiqv

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
14
57
635
Adam ne demiş kardeşim ? and'ı eleştirmek yasak mı ?
159 testi and için kötü bi testti bu kadar açık. belkide piyasadaki en iyi 159'lardan birine bindi ama görmediği şeylerden bahsetti , tırnağıyla çizip aa bak çizildi gibi saçma bi argüman kullandı.

Şuana kadar tonla test izledim , çoğunu izleme sebebimde sinandır , sinan bile 159 testinde hani durumu kurtarmak adına bişeyler yapmaya çalıştı ama olmadı.

Sinan olmasa bu test izlenimlerinin yarı yarıya düşeceği aşikar. Şakşakcılar olduğu sürecede bu platformda hiçbirşey tartışılmaz. Yorumlar facia boyutta çünkü.

Son düzenleme:

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
Arabamın test edilmesini çok isterim. Tabi arabanın içinde And olmayacaksa. Gelirse de sokmam zaten arabaya. Sadece Sinan test etsin. Zaten esas arabadan anlayan kişi o.

Timekeeper

Asfalt Kurutucu
24 Kas 2016
17
27
595
Adam ne demiş kardeşim ? and'ı eleştirmek yasak mı ?
159 testi and için kötü bi testti bu kadar açık. belkide piyasadaki en iyi 159'lardan birine bindi ama görmediği şeylerden bahsetti , tırnağıyla çizip aa bak çizildi gibi saçma bi argüman kullandı.

Şuana kadar tonla test izledim , çoğunu izlememe sebebimde sinandır , sinan bile 159 testinde hani durumu kurtarmak adına bişeyler yapmaya çalıştı ama olmadı.

Sinan olmasa bu test izlenimlerinin yarı yarıya düşeceği aşikar. Şakşakcılar olduğu sürecede bu platformda hiçbirşey tartışılmaz. Yorumlar facia boyutta çünkü.

Ağzına sağlık kardeşim. Ben sokmam zaten arabaya. Aklı olanın sokmaması lazım zaten. Çizer mizer. Ben Volkan bey kadar sakin davranamam böyle bir durumda. Ben de çizerim.

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
Bak dostum, sen kendine göre haklı olabilirsin eyvallah. Sen adam gibi And'ın yaptıklarını eleştirmiyorsun ki, adama laf sokuyorsun, testin rezaletti diyorsun, arabama sokmam diyorsun, hiçbir şey hak etmiyor diyorsun. Bi de bana sen kim oluyorsun? Burası bir forum ve elbette bazı şeyleri eleştirmek, tartışmak gibi bir hakkın var. Lakin senin niyetin tartışmak değil. Neyse araban gerçekten güzel, Allah kaza bela vermesin güle güle kullan. @Timekeeper

Bize şakşakçı deyip de Sinan'ın bi taraflarını yalamakta ayrı bir mesele. Otopark ailesi olarak biz burada onlara destek olmak için varız. Bir yanlışları olduğu zaman yorum yapma hakkına sahibiz fakat adamların yaptığı işi kötülemek gibi, varını yoğunu bu şirket için harcayan adama hakaret etmek gibi bir hakkınız yok dostum kusura bakma lütfen. Videoda da Volkan kardeşimiz de And'ın söylediklerine katılıyor zaten. Bunu herkes biliyor dostum Alfalar böyle yani. Ben de alfistiyim ama bu kadarda tapmaya gerek yok bence. Hem And neden adamın arabasına zarar versin ki, hadi zarar verdi ya da arabayı itin bi tarafına soktu anlatırken. Araç sahibi bu kadar sakin olur mu? Videonun paylaşılmasına müsaade eder mi?
Tabi ki eleştirmek, yorum yapma hakkınız var ama böyle olmaz. @alfistiqv
İyi forumlar efenim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım