KAPALI Şahin Mi Taunus Mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sibop

Asfalt Kurutucu
29 Eki 2016
15
14
595
Bütçe yer yarılsa 10 bin, genellikle İzmit-Ankara arası binilecek, öğrenci işi bir otomobil arıyorum. Sizce hangisi?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Motor al boş ver
Motorun sonu ölümdur hocam. Bunun bir kac nedeni var . Siz yolunuzda gidiyorsunuz herseyiniz tam bir araba vurdu öldünuz en kotu hayatiniz kararir. Diger nedeni siz bi yere vurdunuz sonuclar bir onceki ile ayni. Karda kista kullanilmaz. Ve en onemli nedeni ise motorsiklet kavramani anlayabilecek ona saygi duyacak kulturden cok uzagiz. O yuzden elin londra sinda vizir vizir olmasina ragmen nadir kaza olurken bizde hergun bir motor kazasi olur. Bunun en buyuk nedeni bilgisiz ve egitimsiz arac suruculeri.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Asgari ücretli çalışan ise, baba ocağında kalıyor ise , içki sigara ve kötü alışkanlıkları yoksa,
39000 tl Hyundai i10 1,0 manual alırsın,
9000 peşinata verirsin. 30 bin krediye girersin.
30 bin 3 yıl vade ile ödenirse ayda 890 tl eder.
410 lirada benzin parası yapar, tepe tepe gezer..

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Ben kendimi örnek vereyim,
Baba ocağında olduğum dönemde 2 sene kredi ile Ford tourneo Connect GLX almıştım. Tüm maaşı arabaya yatırıyordum. Benzini babam koyuyordu. Şimdi bakıyorumda fiyatı 75000 tl olmuş arabanın.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Ben kendimi örnek vereyim,
Baba ocağında olduğum dönemde 2 sene kredi ile Ford tourneo Connect GLX almıştım. Tüm maaşı arabaya yatırıyordum. Benzini babam koyuyordu. Şimdi bakıyorumda fiyatı 75000 tl olmuş arabanın.
Yeni kasanın fiyatını neden ele alıyorsun?
Aynı araba şuan yine 35-40 bin tl

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Gts yazmış ruhsata baksın bakalım gls bu araba. Fiyat olarak pahalı gibi ama çok temiz . Güzeldir bu araba ama bu fiyata çıkılıyorsa uno öneririm . Golf mk1 eyvallah güzel ama parça sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bi de orjinal değil, revizyonlu

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@alfhonso Hocam revizyonlu olduğunu nasıl anladınız?
Boyanın parlaklığı :) O yaşta bi arabanın bu parlaklıkla kalabilmesi mümkün değil, üstelik arka stoplar yesyeni ama yansanayii. Bu arabanın ilk elden sahibi olan ilkokul hocam var, kmsi bu civarlardadır denizli dışına çıkmamıştır bu renkte hem de gri yani arabada güneş yanığından boya kalmadı

Sibop

Asfalt Kurutucu
29 Eki 2016
15
14
595
10 bin peşinat ile krediye girip, sıfır km Hyundai i10 Jump 1,0 manual alabilirisiz.
İlk mtv ödenmiş,
5 yıl parca garantili,
uygun kredi koşullarıyla.

İlk binende sen olursun.

Borç yiğidin kamçısıdır
Hocam çalışmıyorum ki düz öğrenciyim. Part time çalışmam mümkün değil Bilkent'te okuyoruz ebemizi belliyorlar.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,560
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Boyanın parlaklığı :) O yaşta bi arabanın bu parlaklıkla kalabilmesi mümkün değil, üstelik arka stoplar yesyeni ama yansanayii. Bu arabanın ilk elden sahibi olan ilkokul hocam var, kmsi bu civarlardadır denizli dışına çıkmamıştır bu renkte hem de gri yani arabada güneş yanığından boya kalmadı
Kaldı ki jantlar orjinal taunus jantı ama dış kaplamalarını atmış jantların, demem o ki o jantla o hale gelirken boyanın parlak kalması mümkün değil en basiti

Sibop

Asfalt Kurutucu
29 Eki 2016
15
14
595
Hocam düzgün yapıldıysa niye boyalısını almak varken güneş yanıklısını almalıyım onu anlamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım