Vw Tiguan 1.4 150 DSG

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese merhabalar. Malum geçen haftalarda 1.2 Golf'ümüzü satıyorduk. Aracı satma kararı ise ÖTV zammı sebebi ile gelişmişti. Daha sonrasında annem yüksek araba istediği için ve Tiguan aldık. Türkiye genelinde hiç R-Line veya Highline model olmadığı için istediğimiz renkde ve donanımda bizde Comfortline alma kararı aldık. Aldığımız araçta Comfortline a ek olarak Led farlar, 18 jant, hayalet ekran, cam tavan, katlanan aynalar, anahtarsız giriş ve calıştırma ve metalik renk bulunmakta. Şimdilik kendisi 33km de ve ilk intiba oldukça iyi diyebilirim. Motor konusunda ise herhangi bir çekiş problemi gözlemlemedim (2 kişi eve getirdik ve 1.4 150 passat ile direkt olarak saniyede kıyas yapabildim gidişte pek fark yoktu.). Zaman içinde araba ile ilgili kullanım deneyimlerimi buradan sizlerle paylaşacağım inşallah. Rodaj süresi biter bitmez de Otopark a test talebinde bulunacağım inşallah.

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
golften ne gibi farklılıkları var yazar mısın ceyhun. çok beğendim Allah kaza beladan saklasın
Amin cümlemizi. Golfden baya yüksek öncelikle o direkt olarak anlaşılıyor, yalıtım olarak tiguan ile çok benzer geldi ama tam yorum yapamam, iç mekan kalitesi olarak ise pek bir fark yok ama golf ile farklı bir atmosferin içinde olduğunu burda da rahatça anlayabiliyorsun, motor olarak daha güçlü ve yeterli kesinlikle, konfor olarak yorum yapamam çunku lastik basinclarina daha bakmadım genişlik olarak ise dağlar var arada. Bunlar daha ilk intibalar 1 2 haftaya daha detaylı yazarım belki bu söylediğim şeyler 1 2 hafta içinde değişkenlik de gösterebilir.

Son düzenleme:

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Hayırlı olsun. Golf ile aralarında ilk bakışta iç mekan açısından dağlar kadar fark var gibi görünüyor. Arka diz mesafesi gayet iyi fotoğraflara göre.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hay maşallah. Güle güle kullanın. Kazasız belasız sürüşler, sorunsuz bir araç dilerim. =)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim maşaallah. Allah kaza bela göstermesin inşaallah.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah :) her ne kadar burda vag şöyle böyle muhabbeti yapsakta iş tamamen kullanıcının seçiminde bitiyor bize de saygı duymak düşer. Bu arada renk tonuna bayıldım, bakımı biraz zordur böyle koyu renklerin ama temiz olduğu zaman çok deli duruyor :p

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah :) her ne kadar burda vag şöyle böyle muhabbeti yapsakta iş tamamen kullanıcının seçiminde bitiyor bize de saygı duymak düşer. Bu arada renk tonuna bayıldım, bakımı biraz zordur böyle koyu renklerin ama temiz olduğu zaman çok deli duruyor :p
Tabiri caizse yanıyor :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Teşekkür ederim hocam. Renk evet biraz zor bir renk hemen boya koruması falan yapıldı bayi de zaten. Biz ailecek vag grubundan memnun olduğumuzu için ve bizim açımızdan en çok kutucuğu işaretleyen araba olduğu için tiguan ı aldık.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım