Vw Tiguan 1.4 150 DSG

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Herkese merhabalar. Malum geçen haftalarda 1.2 Golf'ümüzü satıyorduk. Aracı satma kararı ise ÖTV zammı sebebi ile gelişmişti. Daha sonrasında annem yüksek araba istediği için ve Tiguan aldık. Türkiye genelinde hiç R-Line veya Highline model olmadığı için istediğimiz renkde ve donanımda bizde Comfortline alma kararı aldık. Aldığımız araçta Comfortline a ek olarak Led farlar, 18 jant, hayalet ekran, cam tavan, katlanan aynalar, anahtarsız giriş ve calıştırma ve metalik renk bulunmakta. Şimdilik kendisi 33km de ve ilk intiba oldukça iyi diyebilirim. Motor konusunda ise herhangi bir çekiş problemi gözlemlemedim (2 kişi eve getirdik ve 1.4 150 passat ile direkt olarak saniyede kıyas yapabildim gidişte pek fark yoktu.). Zaman içinde araba ile ilgili kullanım deneyimlerimi buradan sizlerle paylaşacağım inşallah. Rodaj süresi biter bitmez de Otopark a test talebinde bulunacağım inşallah.

aracınız çok güzel allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah,biz bir ara bakıyoduk comfortline standart'ını(ledsiz,hayaletsiz) ama işte sonra kısmet olmadı :) herkes diyodu tiguanda çekiş sıkıntısı var diye çamur atıyorlardı bu onlara cevap oldu ;) renginide beğendim hayırlısıyla binin inşallah,peki dsg'de sıkıntı var mı ? golfdeki gibi kusursuz mu ?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
aracınız çok güzel allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah,biz bir ara bakıyoduk comfortline standart'ını(ledsiz,hayaletsiz) ama işte sonra kısmet olmadı :) herkes diyodu tiguanda çekiş sıkıntısı var diye çamur atıyorlardı bu onlara cevap oldu ;) renginide beğendim hayırlısıyla binin inşallah,peki dsg'de sıkıntı var mı ? golfdeki gibi kusursuz mu ?
Amin @yunuscelik29 güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
@and yav o kadar araba aldık ama bi otopark.com stickerimiz yok. Sticker taa erzuruma önceki araba ile gitti. Bi sticker dergi ile mi veririsiniz yoksa ne ile veririsiniz bilmem ama araba otopark.com stickeri olmadan eksik.

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
@and yav o kadar araba aldık ama bi otopark.com stickerimiz yok. Sticker taa erzuruma önceki araba ile gitti. Bi sticker dergi ile mi veririsiniz yoksa ne ile veririsiniz bilmem ama araba otopark.com stickeri olmadan eksik.
Hacı abi bende fazladan var buluşunca veririm ama bendekiler şeffaf zemine siyah baskı.Koyu renklerde belli olmuyor @and buna da bir el at :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Harbiden jpg png vs tasarımcı arkadaşlar bilirler uygun dosyayı paylaşın biz onlardan 200 300 tane çıkarıp gördüğümüz her arabaya yapıştıralım :p :D :D :D
Öyle bir söyledin ki, E-5'te kartvizit dağıtacakmış gibi tedirgin ettin :D Vektörel dosyasını paylaşsınlar da sonra kuşe kağıda şıkır şıkır kartvizitler... :)

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Hayırlı olsun, tam da istediğim kombinasyonda çok güzel bir Tiguan almışsınız. X-Trail'dan önce makyajsız ilk kasa Tiguan vardı, bekleyemedik yenisini üzülüyorum :)
Şu an bir günlük bir de eğlencelik araba alacak olsam günlük alacağım tam olarak bu araba olurdu

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hayırlı olsun, tam da istediğim kombinasyonda çok güzel bir Tiguan almışsınız. X-Trail'dan önce makyajsız ilk kasa Tiguan vardı, bekleyemedik yenisini üzülüyorum :)
Şu an bir günlük bir de eğlencelik araba alacak olsam günlük alacağım tam olarak bu araba olurdu
Çok teşekkür ederim :). Sizinde X-trail iniz hayırlı olsun. Xtrail güzel araba dert etmeyin.

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Çok teşekkür ederim :). Sizinde X-trail iniz hayırlı olsun. Xtrail güzel araba dert etmeyin.
Bir Tiguan değil şimdi :) Bu arada tüketimle ilgili yazdığını gördüm, fikir olması açısından yazıyorum, 2010 manuel 1.4 150 Tiguan'ın uzun dönem ortalaması 7.8-7.9 civarıydı. Aşağı yukarı tahminin kadar yakacaktır bu da

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım