Vw Tiguan 1.4 150 DSG

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Teşekkür ederim hocam. Renk evet biraz zor bir renk hemen boya koruması falan yapıldı bayi de zaten. Biz ailecek vag grubundan memnun olduğumuzu için ve bizim açımızdan en çok kutucuğu işaretleyen araba olduğu için tiguan ı aldık.
Hocam maşallah ilk olarak öncelikle onu soyleyeyım nazar degmesın eger seramık yaptırmadıysanız sadece boya koruma gorduyse ılerde uzun yola cıkmadan 3m guvenlık fılmı tarzında komple kaplatın seramıkten daha ıyı olcaktır tas ızı falan dolmasın barı renk tonu hakıkaten cok ıyı bır secım olsun gule gule kullanın

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Özellikle renk muhteşem duruyor, kazasız belasız güzel günlerde binmek nasip olsun inşallah

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam maşallah ilk olarak öncelikle onu soyleyeyım nazar degmesın eger seramık yaptırmadıysanız sadece boya koruma gorduyse ılerde uzun yola cıkmadan 3m guvenlık fılmı tarzında komple kaplatın seramıkten daha ıyı olcaktır tas ızı falan dolmasın barı renk tonu hakıkaten cok ıyı bır secım olsun gule gule kullanın
Sağolun hocam. Aracı annem kullanıyor e haliyle de uzun yola çıkması biraz zor ama çıkarsak dediğiniz şeylere dikkat edecem.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Hayırlı olsun. Gidip heryerde olan beyazlardan almamakla çok iyi etmişsiniz. Araca çok farklı bir hava ve paha katmış.

Uzun dönem bir tüketim verisi güzel olabilir. 11.4 gördüm, rodajda şimdi eyvallah ama normal hali öyle olursa çok gibi.

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hayırlı olsun. Gidip heryerde olan beyazlardan almamakla çok iyi etmişsiniz. Araca çok farklı bir hava ve paha katmış.

Uzun dönem bir tüketim verisi güzel olabilir. 11.4 gördüm, rodajda şimdi eyvallah ama normal hali öyle olursa çok gibi.
Aslında beyaz renk bir tane highline cam tavanlı model vardı fakat annem ve ben koltuk farkına rağmen istemedik. Zaten aldığımız araçda high da olmayan anahtarsız giriş ve calıştırma var high da ise anahtarsız giriş ve calıştırma yerine koltuk vardı tabii birde renk farkı vardı. Yakıt olarak 20km kullandık ve trafik biraz da sıkışıkdı yani gerçekçi bir yakıt tüketım ortalaması değil. Uzun vadede 7.5 ile 8.4 arası yakamsını öngörüyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım