Opel Corsa c 1.4

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
aracın bakımı geldi 140 bin bakımı geldi bu arada dün gittim sanayiye hemen koyuldum işe periyodik bakımı genelde kendim yaparım usta gelir kontrol eder doğrumu yaptım diye karışmaz bana.
IMG-20170318-WA0024.jpeg
hava, polen ve benzin filtresini bosch, yağ filtresini ise orinal gm marka aldım bu sefer, yağıda dediğim gib petronas 5-40 full sentetik yağ koyduk serisini hatırlayamadım şuan resminide çekmemişim, radyatör frene basınca sallanıyordu sesini duyuyorum gittim radyatör takozunu aldım 20 tl lik bir parça bunu kırıp yenisini almak yerine plastik kelepce atmışlar bu neyin kafası anlamıyorum pek. Ustaya abi benim el freni tutmuyor bir bakarmısın dedim sonra işler gelişti meğersem benim arka frenler tamamen bitmiş çok fazla hız veya sert fren yapmadığım için eksikliğini hissetmiyordum bir söktük balata demiri kampanaya sürtüyormuş artık, hemen gittim delphi balata aldım sonrada kampanaları biraz tornalattım çicek gibi oldular e bu kadar sökmüşken birde boyayayım dedim krımızı ısıya dayanıklı boya aldım hmen hallettik onuda
http://hizliresim.com/ALJvWQ

Son düzenleme:

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Haydi gözün aydın direksiyon kutusundaki kronik sıkıntıyı da çözebilirsen araba elindeki çiçek gibi olacak :D :D KAzasız belasız sürüşler diliyorum, kız arkadaşının gönlünü alabilmişsindir umarım :D
eyvallah kullandıkça daha cok sevioyrum ya arabayı:D, aldım gönlünü ya o da sağlam arabacıdır leon fr kullanıyor :D

Son düzenleme:

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
millet arabayı an itibari ile satılığa çıkarttım şuan 146 binde aktif olarak kullanılmakta cıncık gibin olarak :D
yerine mazda3, e120corolla, nissan almera bakıyorum aklınızda bulunsun detaylı konu ayrıca açıcam :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
millet arabayı an itibari ile satılığa çıkarttım şuan 146 binde aktif olarak kullanılmakta cıncık gibin olarak :D
yerine mazda3, e120corolla, nissan almera bakıyorum aklınızda bulunsun detaylı konu ayrıca açıcam :D
Hayırlısı olsun kardeş. Sol farı takas edelim mi? Ben sana iki tane sol far vereceğim biri Depo biri Valeo, sen bana senin farı verecen? :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sağol abim :D Abi üstündekiler değilde ayakları sağlam biraz soluk bir tane valeo sürücü trafı far var elimde istersen verebilirm
valla giderilebilecek bir solukluksa, arka kapakları yuvaları filan da sağlamsa alabilirim ya. Benim farın akıbeti ne olacak belli değil. 1 yıl önce su girdi içine yetkili servisin dangalaklığı yüzünden, hala tam kurutamadım arada buhar yapıyor. Kazada deforme olup sızıntı mı oldu yoksa servisin takamadığı kapaktan ötürü içeride kalan su mu hala bilmiyorum. Seninle bi ara iletişime geçelim.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
valla giderilebilecek bir solukluksa, arka kapakları yuvaları filan da sağlamsa alabilirim ya. Benim farın akıbeti ne olacak belli değil. 1 yıl önce su girdi içine yetkili servisin dangalaklığı yüzünden, hala tam kurutamadım arada buhar yapıyor. Kazada deforme olup sızıntı mı oldu yoksa servisin takamadığı kapaktan ötürü içeride kalan su mu hala bilmiyorum. Seninle bi ara iletişime geçelim.
Abi orta halli soluklukta temizlik işe yarar gibi ben veririm sana sen bakarsın gerisine bende boş boş duruyo

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım