Trafikte arka sis..

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Aaradaşlar öncelikle ingilizcem klavye gusura bahmayın..
şimdi bu arka sisi yakarak “krdsm mak men mu yoldaki herkesi geçerim” mesajı verilir. Baba, bu sisi yakarak yarış modunda olduğunu anlatmak ister numune, “sağ şeritteyim usul usul gidiyom, arka sisim açık, ben etiketim ama korkma, bende karaktersiz şansı var ceza yemem aykün mü” diyerek yoluna devam eder. “Ya şu kekoyu dürtsem mi, hadi bir gaza getireyim de bir yerlere patlasın” demek veya 15x bela okumak fayda etmez, o adama hiçbir şey olmaz.
Geçen Isparta’ya giderken shell istasyonunu geçtikten sonraki rampalarda sisleri yanık leon fr gördüm ve dedim şunu virajlarda bir gaza getireyim de yok olsun. Cani falan demeyin abi biyolojik atıkları temizlemek, sizin de insanlık göreviniz.
İlk başlarda yapışık ikiz gibi döndüğümüz virajlar gittikçe aramızı açıyordu, sanki ikiz kardeşleri birbirinden ayırma operasyonu gibi, son düzlükte 3-4 saniye gecikti “gelmezse kesin kötü durumda gidip yardım ederim” düşüncesindeyken kısa farlar görünmeye altından da siz farları belirmeye başladı, dört gözlü bir mutant dıbına kodm. Kutsanmış huur çocu. Sonradan öğrendim benim aparttan komşuymuş, “geçen ii gapıştık hiehheheh” diyerek el uzatmıştı

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Aaradaşlar öncelikle ingilizcem klavye gusura bahmayın..
şimdi bu arka sisi yakarak “krdsm mak men mu yoldaki herkesi geçerim” mesajı verilir. Baba, bu sisi yakarak yarış modunda olduğunu anlatmak ister numune, “sağ şeritteyim usul usul gidiyom, arka sisim açık, ben etiketim ama korkma, bende karaktersiz şansı var ceza yemem aykün mü” diyerek yoluna devam eder. “Ya şu kekoyu dürtsem mi, hadi bir gaza getireyim de bir yerlere patlasın” demek veya 15x bela okumak fayda etmez, o adama hiçbir şey olmaz.
Geçen Isparta’ya giderken shell istasyonunu geçtikten sonraki rampalarda sisleri yanık leon fr gördüm ve dedim şunu virajlarda bir gaza getireyim de yok olsun. Cani falan demeyin abi biyolojik atıkları temizlemek, sizin de insanlık göreviniz.
İlk başlarda yapışık ikiz gibi döndüğümüz virajlar gittikçe aramızı açıyordu, sanki ikiz kardeşleri birbirinden ayırma operasyonu gibi, son düzlükte 3-4 saniye gecikti “gelmezse kesin kötü durumda gidip yardım ederim” düşüncesindeyken kısa farlar görünmeye altından da siz farları belirmeye başladı, dört gözlü bir mutant dıbına kodm. Kutsanmış huur çocu. Sonradan öğrendim benim aparttan komşuymuş, “geçen ii gapıştık hiehheheh” diyerek el uzatmıştı
Ahaha, iyi güldüm sabah sabah. Allah da sizi güldürsün. Sis açık gezenler, "damgalı mal" gibi geliyor gözüme :Ddd

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Yapilacak olan sey ceza yaptirimi olmasi. Arka sis yakan bir yaratik goruldugu zaman polis cevirip 500 tl ceza yazsin bir daha yakamaz :) maalesef ulke olarak ceza yaptirimlarimiz asiri zayif.
Orası öyle de, bu gibi tipler nerede sis açıp, açmayacağını iyi biliyor. Cezalarımız zaten malûm, hiç caydırıcı değil.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Arkadaşlar öncelikle klavyem baya baya türkçe (benim yurtdışından apple getiren amcam olmadı hiç. Size amca diyebilir miyim)

Arka sis ile ilgili yaptırımlardan önce şu çakma zenonlara bir son verseler iyi olmaz mı ya. Dün İzmir çevreyolunda trafikte çok uzun süre arkamda kalan barzo spec civic sahibi "o dörtlüleri neden yaktığımı anladığın gün bu ülke şaha kalkacak" buna yürekten inanıyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım