KAPALI Octavia RS Satın Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşıma ilandaki arabayı hiç aklımızda yokken düşünmeye başladık:

#vRS 2.0 TFSI 220HP ** BAYRAMA KADAR NAKİTTE SON İNDİRİM**
İlan No: 540757339
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ama-kadar-nakitte-son-indirim-540757339/detay

Arkadaşta şu an 1.5T Civic HB var, onun arabasını en kısa sürede piyasanın azıcık altında satarak bunu almayı düşünüyoruz fakat bir sıkıntımız var. Araba adamın anlattığına göre temiz baya, 40 dk falan sohbet ettik telefonda, epey güven uyandırdı ama yine de fiyatı epey uygun olduğu için emin olamıyoruz. Forumdan herhangi bir bizim için arabayı inceleyebilir mi? Ekspertize de götürürse çok kıymete geçer, karşılıksız bırakmayacağını söyledi bazılarınız bilir Gökçe Aydın abiyi, ona almayı düşünüyoruz, satın alma işlemleri için ben gelicem İstanbul’a, vekalet verecek bana.

Son düzenleme:

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
@Acil-stop >>>> Şikayet etme butonu >>> şikayet edildi

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ya öyle dediğime bakma yüksek modelli turbo benzin otomatik bişey alacak olsam şu an ilk düşüneceğim araçlardan biri olur eğer artık göçmüyorsa. 180 bg gibi gitmesin 140-150 gibi gitsin yeter bana

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yanlız standart Leon'un da altyapısı rezalet ama Cupra tam aksine bir sürüşe sahip. VAG grubunun standart araçları ile performans versiyonları arasında genelde dağlar kadar fark oluyor ondan dolayı Octavia'ya karşı peşin hükümlü olmayın derim.
doğru haklısın,golfdede bu var ama daha az fark var,bildiğim kadarıyla cupradada kafadan kayma çok var,yine o beygiri tam veremiyor yola,golfde ise normal 1.4 tsi golfün 130da yaptıklarını 180-190da yapıyor demek istediğim böyle ahım şahım sürüş zevki veren araçlar değil bunlar,düz yol gazcıları için,golf r farklıdır bir tek,bence tabi kişiye göre değişir ama scirocco R bunlardan gömlek gömlek daha üstün.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
doğru haklısın,golfdede bu var ama daha az fark var,bildiğim kadarıyla cupradada kafadan kayma çok var,yine o beygiri tam veremiyor yola,golfde ise normal 1.4 tsi golfün 130da yaptıklarını 180-190da yapıyor demek istediğim böyle ahım şahım sürüş zevki veren araçlar değil bunlar,düz yol gazcıları için,golf r farklıdır bir tek,bence tabi kişiye göre değişir ama scirocco R bunlardan gömlek gömlek daha üstün.
Scirocco R zaten çok ayrı ve underrated bir araba. Şasisi motoru falan muazzam.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben hayatımda ne yeni octi kullandım ne de golf gti bunu bilemem. Ama Otopark ın kapı gibi Golf Gti testi var ve izlemeden sadece eksi kısmına bakarsak. Ekli dosyayı görüntüle 14468
Çekiş sorunları,zevksiz sürüş karakteri,kapatılamayan esp.
Bu sayılanlar bir kere Gti kelimesine bile aykırı. :D Sizce octavia bu arabadan ne kadar farklı olacak. Haa kullanırsın bu araba bana yeter dersin orası bilemem :)
octavia daha rezil öyle söyliyim sana :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
octavia daha rezil öyle söyliyim sana :D
Ya aslında hızlı bir golf istiyorsan alınır. Sonuçta yalıtımı iyi,konforu sert süspansiyonla bile güzel,içi de kaliteli ama hızlı bir octavia nın pek anlamı yok. Standart octavia nın yalıtım ve darbe emiş arabanın eksilerindeydi diye hatırlıyorum bide sert süspansiyonla nasıl olur hiç düşünemiyorum.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar, kesin yprumlar yapmanız arabalar hakkında beni rahatsız ediyor, bence cümlelerinizi kurarken biraz daha soft yorumlarda bulunursanız daha doğru olur. @Garaj TV arkadan çekiş pek süremiyor, zorlayamıyor arabayı, F20 yi en büyük değiştirme sebeplerinden biriydi.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Arkadaşlar, kesin yprumlar yapmanız arabalar hakkında beni rahatsız ediyor, bence cümlelerinizi kurarken biraz daha soft yorumlarda bulunursanız daha doğru olur. @Garaj TV arkadan çekiş pek süremiyor, zorlayamıyor arabayı, F20 yi en büyük değiştirme sebeplerinden biriydi.
Tühh peki 2.0 tfsi quatro a4 da vardır bu civarlara onlara baktınız mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım